Kontakt

UNIVERSAL - STAL Sp. z o.o.


ul. Portowa 24-26
44-102 Gliwice
tel. +48 32 344 97 00
fax +48 32 244 37 22
e-mail: handel@universal-stal.pl

NIP 954-21-99-623
NIP EU: PL9542199623
REGON: 273702220
Sąd Rejonowy w Gliwicach Wydział X Gospodarczy
KRS nr: 0000017000
Kapitał zakładowy:
1.000.000 PLN

GLIWICE - siedziba firmy

/ biuro handlowe / magazyn


Biuro handlowe Pon-Pt:  08:00-16:00
Magazyn Pon-Pt :  07:00-15:00

 

tel. +48 32 344 97 00
fax +48 32 244 37 22
e-mail: handel@universal-stal.pl

 

Sławomir Jasiński

tel.: +48 609 835 181

e-mail: jasinski@universal-stal.pl

 

Ewa Kramza

tel.: +48 607 284 767

e-mail: kramza@universal-stal.pl

 

Jacek Sobota

tel.: +48 697 242 525

e-mail: sobota@universal-stal.pl

 

Jolanta Kleinert

tel.: +48 609 835 171

e-mail: kleinert@universal-stal.pl

 

Oddział Gdynia - biuro handlowe


Maciej Duraś
tel.: +48 609 835 161
e-mail: duras@universal-stal.pl

Marcin Gajdziński
tel.: +48 603 928 068
e-mail: gajdzinski@universal-stal.pl

Jacek Wojcieszkiewicz
tel.: +48 609 444 203
e-mail: wojcieszkiewicz@universal-stal.pl

Oddział Poznań - biuro handlowe


Maciej Krzywiak
tel.: +48 601 312 314
e-mail: krzywiak@universal-stal.pl

Grzegorz Woźniak
tel.: +48 667 177 088
e-mail: wozniak@universal-stal.pl

Marcin Moysa
tel.: +48 609 508 732
e-mail: moysa@universal-stal.pl

Oddział Lublin - biuro handlowe


Grzegorz Bulenda
tel.: +48 607 293 107
e-mail: bulenda@universal-stal.pl

Paweł Baran
tel.: +48 693 375 877
e-mail: baran@universal-stal.pl

Skontaktuj się
z nami